Trendy o Zmianach...

17:05

Siemka Czytelniku!
 

Od jakiegoś czasu bardzo często słyszymy na temat zmian w życiu. Założę się, że na 100% posiadasz takich znajomych, którzy opowiadają, że wychodzą na prostą i "chcą się zmienić".. Często oni sami nie wiedzą skąd przyszła im taka myśl, ale są zainspirowani otoczeniem, które czasami nad wyraz mocno chce osiągnąć coś, ale jeszcze nie wiedzą co...


Ludzie w Polsce często nie mają na siebie planów i nie wiedzą czego oczekują od życia.

Świat idzie nieustannie do przodu, w tym wszystkim także technologia, zapotrzebowania na wszelakie produkty, a rynek bawi się nami – konsumentami – wciskając nam wszystko jak leci.
Tak chociażby w magiczny sposób sprzedają się ogromne ilości "odżywek", które "pomagają naszej sylwetce" lub "usprawniają działanie naszego umysłu", chociaż w ich składzie nie ma nic co mogłoby wskazywać na mierzalne i wymierne efekty.

Reklamy pokazują nam obraz idealnych ludzi, którzy mają idealne sylwetki i często jako społeczeństwo inspirujemy się tym widokiem i chcemy koniecznie być w życiu jak oni. Chcę powiedzieć, że nie neguje, że trend na zmiany wszedł do Polski, bo wielu osobom daje to świetne rezultaty, ale jest też wielu mistrzów, który nie potrafią sobie do końca radzić z tym wszystkim.

Jeśli przypadkiem ten post dotyczy bezpośrednio Ciebie to zwyczajnie zwolnij z obrotów i zastanów się po co to wszystko robisz i co chcesz udowodnić swoim zachowaniem,, a najlepiej komu chcesz to wszystko udowodnić... sobie czy innym?

Dziękuję, że przeczytałeś ten wpis.
Do następnego, 5!Zapraszam Ciebie na Filmik w którym o wiele więcej mówię o zmianach:
https://www.youtube.com/watch?v=bQpYGNyQBLQ

You Might Also Like

2 komentarze

Ptaki latają kluczem?

socialmedia

Zapraszam do sprawdzenia vlogów na youtube.pl

Wyświetlenia bloga

Subscribe