10 INSTAGRAMÓW wartych Twojej uwagi.

00:40


W tym filmie zamieszczam 10 instagramów, które warto obserwować, gdyż wpłyną pozytywnie na Twoje podejście do biznesu, rozwoju osobistego, przyczynią się do inspirowania Twojej osoby, a w tym wszystkim być może nawet do spełniania marzeń.

link: https://www.youtube.com/watch?v=-EMAS9-x2us

Jak obejrzycie film to napiszcie w komentarzach nazwy profilów, które wy polecacie i najlepiej dlaczego, jeśli macie więcej czasu. Jestem bardzo ciekawy co ciekawego tam znajdę.

------------------------------------------------------------------------------------

A teraz tak naprawdę zapraszam do wpisu – koncentracja.

Jeśli nie widzisz piękna innego niż widok szarości życia codziennego i tłamszenia w sobie nienawiści, przemocy, braku haromonii... honoru i pewności siebie? W zasadzie to się nie liczysz, a niby jesteś TYLKO TY. Właściciel swojego ciała, ducha i portfela, który sprawia, że rozmieniamy się na drobne i często nie potrafimy sobie radzić z budżetem. Jesteś w stanie zrobić wszystko co chcesz, ale jeśli nie widzisz dobrych rzeczy wokół siebie (takich jak dobre porady, moda, widoki natury)  tylko sprawdzasz być może zdjęcia jakichś gwiazdy popkultury, „śmieszne” żarciki i swoich kumpli, ktorzy nie celują w sukces to może być ciężko z twoim wyobrażeniem o świecie, którego jeszcze nie odkryłeś.

Każdy człowiek chce zarabiać siano i być milionerem tylko jakoś ciężko jest im zacząć to robić, bo wpadają w prokrascynajcę i w efekcie są w ciemnej dupie. – też tak mam. Jednak chcę wewnątrz siebie poczuć strumień swiadomości, który pozwoli mi być zawsze tu i teraz. Doznałem uczucia spełnienia, bo rapowałem przez 4 godziny na freestylu w Międzyzdrojach i czułem, że to jest to co chcę w swoim życiu robić. Stąd ten Blog, Vlog, Kanał muzyczny... a w planach strona internetowa, kupno kamer, ogarnięcie mieszkania/studia i tworzenie muzyki.

Było kurewsko ciężko w życiu, ale to jest najwyższy czas by wstać i działać i każdy z nas często sprawdza instagrama, więc dla Was mam 10 profilów które warto sprawdzić, proszę dodaj do swego życia dzisiaj dawkę motywacji, by w działaniu wypełnić zdjęciami pejzarz wyobraźni.

Mój IG: @pasjonatzycia
Dziękuję, Mateusz.

You Might Also Like

3 komentarze

Ptaki latają kluczem?

socialmedia

Zapraszam do sprawdzenia vlogów na youtube.pl

Wyświetlenia bloga

Subscribe